IRANIAN LIFESTYLE BRINGS HEALTH

حفاظت از حریم خصوصی

درباره این که چگونه این اطلاعات را خصوصی و ایمن نگه میداریم بیشتر بدانید.
 
شرکت تدبیراندیشان داروسازان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات باشگاه سلامت ایرانیان (ILS) استفاده میکنند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.
 
شرکت تدبیر اندیشان داروسازان متعهد میشود از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، فنّاوری مورد نیاز برای هرچه مطمئنتر و امن تر شدن سامانه های این شرکت در جهت استفاده شما از باشگاه سلامت ایرانیان (ILS) رابه کار گیرد.
 
این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه حفاظت از این اطلاعات است که سامانه باشگاه سلامت ایرانیان (ILS) از کاربران جمع آوری می کند.
 
1.اطلاعات عمومی : این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن میتوان کاربران سامانه باشگاه سلامت ایرانیان (ILS) را به صورت منحصربه فرد شناسایی نمود. برای نمونه میتوان به نام و نام خانوادگی، نشانی، نشانی پست الکترونیکی (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود. در هنگام استفاده از سامانه ILS ممکن است از کاربر خواسته شود تا برخی اطلاعات را وارد کند(همچنین بسیاری از موارد به صورت اختیاری هستند). اطلاعات خواسته شده فقط برای مقاصد ذکرشده در هنگام درخواست برای واردکردن آن اطلاعات و یا بر طبق این سیاست حفظ حریم خصوصی مورداستفاده قرار خواهد گرفت.
 
2.اطلاعات شناسه آی پی:هنگامی که کاربر از سامانه استفاده می نماید آی پی آدرس وی ذخیره میشود.
 

3.اطلاعات پروفایل : ما کلیه اطلاعـات پروفـایل کاربران اعـم ازسـوابق بیـماری وپزشکی و همچنین اطلاعات پزشکان و مشاوران را که در ابتدا برای صحت ادعای آنها جمع آوری می کنیم به عنوان داده های خیلی محرمانه نزد خود نگاه می داریم.

 

4.تراکنش ها و پرداخت ها:کلیه پرداخت های کاربران و پزشکان برای هر عملیاتی در سامانه باشگاه سلامت ایرانیان ذخیره و درپایان هر روز بررسی می شود،این امر فقط برای اطمینان صحت کارکرد عملیات های مالی میباشد.
 
5.کلیه مشاوره ها : تمامی اطلاعاتی که توسط کاربران دربخش مشاوره برای پزشک ارسال مینمایند ، که ماهیت خیلی محرمانه دارد و تنها بین کاربر و پزشک و یا مشاور باقی خواهد ماند.
 
6.بروزرسانی یا حذف اطلاعات : کاربر میتواند با استفاده از روش موجود در سامانه و یا ارتباط با پشتیبانی درباره هرگونه بروزرسانی ،تغییر یا تصحیح اطلاعات جمع آوری شده قبلی خود اطلاع دهد . به علاوه، به محض تقاضای کاربر نسبت به حذف، ما تلاشهای منطقی تجاری خود را به کار خواهیم بست تا اطلاعات کاربر را از پایگاه داده های خود حذف کنیم؛ با این وجود، ممکن است به واسطه داده های پشتیبانی و یا سوابق موارد حذف شده، حذف کامل داده های کاربر امکانپذیر نباشد.
 
7.تغییرات سیاست حفظ حریم خصوصی : ما در هر زمان حق تعدیل، تغییر، یا بروزآوری سیاست حفظ حریم خصوصی را برای خود محفوظ میشناسیم و تداوم استفاده کاربر از خدمات باشگاه سلامت ایرانیان (ILS) نشانه پذیرفتن این سیاست ها است.