داستان ما

مؤسسه  مسیر زندگی تصمیم دارد با کمک روش های خلاقانه و ایده های نوآورانه در راستای توسعه کیفیت زندگی ایرانیان تأثیر گذار باشد. ما معتقدیم پیشرفت های اقتصادی، بهداشتی و اجتماعی با لحاظ توسعه اشتغال پایدار معنادار می شوند و باید با بهره گیری از دانش و فن آوری های نوین دنیا، راه حل های خلاقانه، بومی و متناسب با فرهنگ این دیار برای مشکلات اقتصادی و بهداشتی و اجتماعی کشور ارائه شود و با توسعه آموزش و تلاش در جهت تحکیم فرهنگ عامه با بهره گیری از غنای فرهنگ ایرانی اسلامی نیاکان این سرزمین، بر بسیاری از مشکلات کنونی اجتماع خود فائق آئیم.

مؤسسه مسیر زندگی با توجه به نیازهای جامعه امروز و با بهره گیری از متخصصان مختلف،  ارائه دهنده خدمات در زمینه های گوناگونی  از جمله فردی، خانواده، سازمانی و  دیگر زمینه ها می باشد. از اهداف این مرکز معرفی راه حل هایی برای مشکلات فرد و سازمان در تمام مراحل می باشد. ما برآنیم تا با طراحی بسته های مختلف آموزشی و برگزاری کارگاه های گوناگون، سطح دانش و مهارت های عمومی هموطنان عزیز را افزایش داده و در راستای بهبود کیفیت زندگی یاری گر آنها باشیم. و معتقدیم کسب مهارت می تواند در ارتقای کیفیت زندگی افراد تاثیر به سزایی داشته باشد.

 

چه چیزی  باعث احساس  خوب  در زندگیتان می  شود؟

ما در موسسه مسیر زندگی همواره متعهد به ایجاد فرهنگ ایرانی اسلامی هستیم که بر پایه تمدنی کهن ، بتواند موسسه ای واقعاً جهانی شود، فرهنگی که درست به اندازه بازارهای خدمات‌رسانی ما و محصولات مان نام پر آوازه ایرانی را بر تارک قلل موفقیت حک کند و با افتخار بگوییم " ساخت ایران"

ما به دنبال استعدادهای برجسته جهانی و رهبران آینده ای هستیم، کسانی که برای رشد و تکامل ما و تبدیل شدن به موسسه ای واقعاً جهانی، حیاتی و ارزشمند هستند. “حرکت” کلید اصلی برای رسیدن به موفقیت است، حرکت رسالت مختوم ماست ، فصل بعدی تاریخ ما در شرف شروع است. : بیا هرچه نمی خواهند بگوییم،  بگذار هرچه نمی خواهیم بگویند، باران که ببارد از دست چتر ها کاری ساخته نیست، ما اتفاقی هستیم که افتاده ایم ، حرکت بزرگِ ما آغاز شده و ما موفق خواهیم شد. هر کسی باید رویایی داشته باشد ، رویای شما مهم است  زیرا آینده تان را شکل می دهد ؛ رویای ما شرکت بین المللی و جز ده برند بزرگ دنیاست

فقط کافیست این حقیقت را “باور” کنیم.

ما فاصله فکر و عمل را بر می داریم . ما فضایی را آماده خواهیم کرد که هرکس علاقه مند پیشرفت ایران بزرگ است با هر نگاهی و هر اعتقادی بتواند به آرزوهای خود برسد و گامهایی موثر جهت استیلای این کشور بزرگ بردارد ، ما آدم های حرفه ای را دعوت می کنیم و آنها به ما می گویند چگونه ما به اهدافمان برسیم ، پس به ما بپیوندید و نقشی واقعی در شکل دادن آینده‌مان، و به ارمغان آوردن دستاورد بزرگ بعدی در زندگی، نقشی واقعی ایفا کنید

فلسفه

امیرالمؤمین در حکمت 370 و قبل از ارائه خطابه و سخنرانی معمولاً این جمله را بیان می‌کردند: "ای مردم از خدای بترسید، هیچکس بیهوده آفریده نشده است تا عمر در خوشی به بازی گذراند و هیچکس به خود واگذار نگردیده است تا جهان را بی‌فایده سپری سازد."

 

ارزش‌هایی که منش مسیر زندگی را تعریف می‌کنند

به باور موسسه مسیر زندگی، کلید کسب و کار خوب و موفق داشتن ارزش‌های عالی در زندگی است. از همین رو، کلیه تصمیمات شرکت‌مان بر پایه ارزش‌هایی بنیادی و منشور اخلاقی  ایرانی اسلامی دقیقی بنا می‌شوند.

افراد

به بیان ساده، هر شرکتی برابر است با افرادی که آن را تشکیل می‌دهند. ما در موسسه مسیر زندگی متعهد به این هستیم که فرصت‌های فراوانی را در اختیار افراد خود قرار دهیم تا به نهایت قابلیت‌های خود دست یابند.  ویک زندگی موثر و مفید داشته باشند به همین منظور لیست آرزو های آنها را گرفته وسعی در برآورده کردن آنها می کنیم

کار تیمی Team Working

یک موسسه تنها زمانی می‌تواند موفق باشد که برای دیگران موفقیت و فرصت بیافریند. موسسه مسیر زندگی متعهد به این است که در همه جوامع سراسر دنیا که در آن‌ها فعالیت می‌کند، نسبت به جامعه و انسان ها مسئول باشد.

ویژگی های اعضای تیم

می توان اعضای هر تیم را به منزله بازیگرانی در نظر گرفت که در آن به ایفای نقش می‌پردازند. الگوی رفتاری هر یک از اعضا به گونه‌ای است که کمک می‌کنند تا دیگران، صرف‌نظر از میزان استعداد خود، نقش مؤثرتری در تیم داشته باشند. این افراد بیش از هر چیز به تیم و کار گروهی می اندیشند. به طور کلی می توان ویژگی های زیر را برای بازیگران یک تیم بیان نمود که با بهره گیری از آن ها، نقش تیمی خود را به خوبی بازی خواهند کرد:

سازگار و انعطاف‌پذیرند- هم دست و هم داستانند – تعهدپذیرند -لایق و باکفایت هستند – قابل اعتماد هستند – انضباط دارند  – یاران، تیم را بالا می‌کشند – مشتاقند- احساس رسالت می‌کنند – آماده‌اند- در پی ارتقاء خویشند – مشکل گشایند – پی‌گیر و نستوه‌اند-آموزش‌پذیرند – از نظر روحی، ثبات دارند – خلاق هستند-

موجیم و وصل ما از خود بریدن است                  ساحل بهانه ایست رفتن رسیدن است

Prev
نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

FaLang translation system by Faboba